NE ARAMIŞTINIZ?

Kumaş Artık Sadece Bir Kaplama Maddesi Değil

Kumaş Artık Sadece Bir Kaplama Maddesi Değil
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Boyteks Tekstil bir kumaş üreticisi olarak standart kumaş kalitelerini geliştirmenin yanında insanların kumaşa ve buna bağlı olarak döşemelik kumaş kullanılan mobilya ürünlerine olan ilginin farklılaşmasını amaçlamaktadır. Bu amacı gerçekleştirmek için üretim ve ar-ge çalışmalarını ürün kalitesi, özgün desen çalışmaları ve inovasyon çerçevelerinde yürütmektedir.

Standart bir kumaştan insan sağlığını destekleyen, yaşam alanlarını daha konforlu bir hale getiren kumaşlar üretmeyi amaçlayan ve bunu gerçekleştiren BOYTEKS, kumaşın mobilya sektöründeki yerini oldukça üst sıralara taşımaktadır. Vücut iletişimini artıran ve bu yolla vücut dengesini artıran kumaşlardan, kolay temizlenebilir ürünler sunmakla birlikte sadece ürünü değil bulunduğu ortamın havasını da temizleyen kumaşlara kadar birçok yenilikçi çözümlerle mobilya üreticilerine ürünlerini daha farklı pazarlama şekilleriyle de sunmaktadır. Daha önceleri mobilya üreticileri ürünlerinin sağlamlığı, konforu, ergonomisi gibi özellikleriyle ön plana çıkarken BOYTEKS inovatif ürünleriyle üreticilerin de sektörlerinde farklılaşmalarını sağlamaktadır. Kumaş tercihlerini BOYTEKS inovatif ürünlerinden yapan mobilya üreticileri pazarda farkındalıklarını artırmakla birlikte ürünlerinin katma değerlerini de artırmaktadırlar.

Döşemelik kumaş ürün gruplarıyla BOYTEKS ofis mobilyaları kumaşlarında da tüm inovasyonlarını uygulayabilmektedir. Güç tutuşurluk özelliğine sahip kumaşlar gibi bilinen özelliklerin yanında sadece BOYTEKS’e özgü özel inovatif ürünleriyle de mobilya üreticilerine pazarlarında eşsiz olmak imkânı sağlamaktadır.

Bu ürünlerin en önemlilerinden biri BALANCETECH’tir. BALANCETECH doğada yer alan 20’nin üzerinde farklı mineralleri kumaşa aplike etmeyi başarmış ve hedeflediği amacı gerçekleştirmiştir. BALANCETECH sayesinde gerek ofis mobilyalarında gerekse tüm diğer döşemelik kumaş kullanılan mobilya ürünlerinde kullanıcıların vücut iletişimi artırılmakta ve sahip olunan vücut dengesi desteklenmektedir. Üstelik BOYTEKS tüm diğer inovatif ürünlerinde olduğu gibi BALANCETECH kumaşın özelliğini 5 dakikalık bir testle ispatlayabilmektedir. BOYTEKS inovatif ürünlerinin tamamı sertifikalı olup insan sağlığına zararı yoktur.