NE ARAMIŞTINIZ?

Boyteks’ten “Parlayan“ Ürünler

Boyteks’ten “Parlayan“ Ürünler
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Bir deseni ya da bir görsel etkiyi halıya dokuyarak sunmak elbette güzeldir. Ama aynı ya da farklı desenleri karanlıkta ışıl ışıl görmek adeta bir seyir keyfidir. Boyteks Rugs&Carpet halılarında sunduğu desenlere uygulamış olduğu işlem ile bu desenlere hava karardığında parlama özelliği vermiştir. Gün boyu güneş ışığından yararlanan halılar hava karardığında bünyesinde muhafaza ettiği bu ışığı desenler olarak sunmakta ve ortama bambaşka bir ambiyans katmaktadır. Böylece Boyteks Rugs&Carpet halıları sadece göze güzel görünmekle kalmayıp duygularımızı da harekete geçirmektedirler.

Halı ilk olarak dokunduğu milattan önce 6. yüzyıldan beri yaşam alanlarında her zaman var olmuştur. İnsanlık tarihinin büyük bir bölümünde yer alan halının sürekli göz önünde olması halının hep daha ilgi çekici görsel çalışmalarla gelişmesine neden olmuştur.


Boyteks Halı halılardaki görsel etkinin önemini bilerek bu olguyu sadece dekoratif ağırlıklı olmaktan çıkarmak için Ar-Ge çalışmalarını halıların kullanımları ve etkileri üzerine yoğunlaştırmıştır. Bu çalışmalar doğrultusunda ilerleyen özgün desen çalışmalarıyla birlikte Boyteks Halı insan sağlığı ve halıda kullanılan malzeme kalitesiyle harmanlamıştır. Çünkü insanlar için en büyük önem sahip oldukları sağlıklarıdır. Boyteks Halı insan sağlığını ve halıyı birbirine entegre ederek müşterilerinin ekstra çaba harcamadan sağlıklı yaşamlarına bir katkı sağlamak adına kendi çalışmalarını titizlikle yürütmektedir. Tüm bunlara ek olarak yumuşak tuşe, kolay temizlenebilirlik gibi özellikleriyle de kalitesini hep yenilemektedir.


Bu kapsamda Boyteks Halı özel çalışmalarıyla inovatif ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Bunlardan bazıları vücut iletişiminizi artırmaya yardımcı olan Biorytmic Halı, gün içerisindeki stresizini hafifletip size daha sakin bir gün sunmaya yardımcı olan StressFree Halı, odanızdaki kötü kokuları maskelemeden yok eden size ve yaşam alanınızı paylaştığınız kişilere temiz bir atmosfer sunan Triple Fresh Halı ve sıcak günlerde serinliği ayaklarınızla buluşturan Cooler’dır. Bu inovatif ürünler bağımsız kuruluşlardan alınan test raporlarıyla kanıtlanmış olup insan hayatında pasif rol oynayan halıyı insanlar için aktif bir kullanım aracına çevirmiştir.