LİSTEYE GERİ DÖN
Lucid

Sürrealist rüya manzaralarından ilham alınmıştır

Optik illüzyonlar, sürekli değişen görseller

Sanal ve fiziksel dünyalarımız iç içe geçtikçe dijital estetik algımızda bununla birlikte gelişmektedir. Optik illüzyonlar, sürekli değişen görseller ve yansımalar sürükleyici bir etki yaratmaktadır.  Lucid gerçek hayatın zorluklarına karşı adapte olma ve esneklik vurgusunu ön plana çıkarıyor. Kişinin bilinçaltı ve gerçek dünyayla bağlantısını aynı anda açığa çıkaran konseptte filtresiz berrak bir görünüm yansıtılarak rahatlatıcı bir etki yaratılmaktadır. 2023 TREND pastel tonların ışıkla buluşarak dijital yansımaların yaşandığı bu konsepte, modern ve fütüristtik çizgiler eşlik etmektedir.

Sakinleştirici ve büyüleyici efektlerin pastel tonlarla birlikte kullanılmasıyla sürrealist rüya manzaralarından ilham alınmıştır.
Dijital ve gerçek kavramları arasındaki çizginin giderek pastelleşmesiyle birlikte parlak bir görünüm hedeflenmektedir.
Kromatik pastellerin ve renkli metallerin birarada kullanılması dünya dışı görüntüleri sunmaktadır.
Düşler ve gerçeklik arasındaki bulanık çizginin ışık efektleri, yansımalar ve parlak geçişlerle detaylarda karşımıza çıkar.
Şeffaf ombre yüzeyler ve fütüristtik görünümler tinsel duyguları açığa çıkararak sürrealist manzaraları bizlere sunar.

Berrak rüyaların üç boyutlu görüntülerle yeniden yaratılması ve bu hibrit bilinç durumu, izleyicilerin fantastik pastoral sahneleri anlatı olarak zihinde canlandırmalarını sağlar. Gerçek ve rüya arasındaki anlatıyı zihinde duyguları tasarlamak ve zihin durumlarını etkilemek için tasarlayan Lucid, terapötik faydaları olan ruh halini değiştiren ortamlar yaratır. Renk ve ışık dengesiyle enerji veren özellikleriyle ruh halini iyileştirir ve uyku düzenini dengeler. Meditatif rüya manzaralarında inzivanın ahenkli dengesi, güven duygusu sağlarken rahatlatır.
 

Pantoneler

PANTONE 10101 C
PANTONE 10221 C
PANTONE 10251 C
Pastel LavenderPANTONE 14-3209 TPX
Glided BeigePANTONE 14-1012 TPX
PANTONE 10322 C
Banana CreamPANTONE 13-0941 TCX
Peach ParfaitPANTONE 14-1219 TCX
Clear SkyPANTONE 14-4123 TCX

desenler

321833

Ürün No: 321833

321935

Ürün No: 321935

Diğer Koleksiyonlar