NE ARAMIŞTINIZ?

Yogarythm
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Avantajlar

  • Hücrelerin kendi kendini yenilemesini destekler.
  • Sabahları belirgin biçimde dinç ve canlı uyanmanıza yardımcı olur.
  • Uyku ortamında pozitif biyoenerjik etkiye sahiptir.
  • Hücre düzenlemesine destek olur.
  • Uyku problemlerinin giderilmesine yardımcı olur.
  • Uyku kalitesinin artırılmasına katkı sağlar.

Filozofi

Yoganın Yenileyen Dokunuşu

Yatağınızda Yoga Dinginliği

Modern yaşamın hızına yetişmeye çalışmak vücudunuzdan ve zihninizden zindeliğin eksilmesine neden olabilir. Gün sonunda hepimiz yorgun ve bitkin hissederiz. Üstelik hareketsiz geçirilmiş sıradan bir günün ardından bile. Bunun sebebi vücudumuzdaki hücresel aktivitede görülen azalmadır. Yeni güne canlı ve tazelenmiş olarak başlamanın yolu ise yatağınızdan geçiyor.

Boyteks tarafından yaşamınıza yenilik, canlılık ve dinginlik katmak için tasarlanan YogaRythm yatak kumaşı, anti stres özelliğiyle vücudun yenilenmesine yardımcı olurken uyku sırasında sağladığı rahatlamayla günlük yaşama pozitif katkı sağlar. Yogadan beklediğiniz taze dokunuşu ve enerjiyi size, yogadan ilhamla kaliteli bir uykuyla sunar.

Günün yorgunluğundan arınarak rahatlamak, vücut fonksiyonlarının normal ve sağlıklı bir biçimde sürdüğünden emin olabilmek için ideal çözüm deliksiz bir gece uykusudur. YogaRythm yatak kumaşı, sunduğu deliksiz uyku deneyimiyle sizi enerji dolu yepyeni bir güne hazırlar.

YogaRythm, vücudunuzu sakinleştirir, dinginlik ve huzur verir. Gece ve gündüz arasında bir harmoni oluşturur. Böylece her bir uyku deneyimi meditatif bir yolculuğa dönüşür. Tıpkı doğanın kalbinde yoga yapıyormuşsunuz gibi.

YogaRythm Teknolojisi

Bilinenin ve yaygın inanışın ötesinde, uyku vücudu dinlendiren pasif bir süreç değildir. Aksine, vücut için hayati öneme sahip aktif bir yenilenme ve onarım sürecidir. YogaRythm yatak kumaşı, uykunuz boyunca sizi yeni güne hazırlamak için çalışır. Uyku boyunca vücut onarımını desteklemekle kalmaz, aynı zamanda hücre yenilenmesine de katkıda bulunur. Özel minerallerin katkısıyla üretilen YogaRythm yatak kumaşı, yaydığı akımla uyku boyunca vücudu uyararak vücut hücre aktivitesini destekler. Böylece sabahları daha enerjik ve tazelenmiş olarak uyanırsınız.

Özellikler

Body Cell Activity

Anti-stres

Boyteks’e Özel

Test Raporları

Yıkanabilir

Zindelik