NE ARAMIŞTINIZ?

Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Avantajlar

  • Uyku ortamının havasını temizler.
  • Kötü kokuyu maskelemeden ve hapsetmeden kesin çözüm sunar.
  • İnsan sağlığını olumsuz etkileyen koku ve gazları parçalayarak yok eder.
  • Zararlı gazlardan kaynaklanan alerji, baş ağrısı, mide bulantısı ve göz yanması gibi olumsuz etkileri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
  • Uyku kalitesine sağladığı katkı ile yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olur.
  • Etkisi zaman içinde kaybolmaz, sonsuz bir döngü içerisinde devam eder.
  • Reaksiyon sırasında ortamda herhangi bir atık oluşturmaz.
  • Yıkamaya karşı dayanıklı ve çevre dostu bir üründür.

Video

Filozofi

Temiz Hava, Derin Uyku, Sağlıklı Yaşam…

Uykunun Havası Değişiyor!

Boyteks’ten uyku ortamınızın havasını temizleyerek uyku kalitesini artıran yepyeni bir teknoloji: Triple Fresh.
Uyku teknolojisinin yenilikçi gücü Boyteks’in ürün geliştirmedeki felsefesi; daha rahat, kaliteli ve konforlu bir uyku için en iyisini üretmektir. Yapılan araştırmalarda uyku ortamında yeteri kadar temiz hava olmadığı durumlarda uyku kalitesinin düştüğü tespit edilmiştir.

Uyku dünyasında bir ilk olan Triple Fresh uyku ortamının havasını temizliyor.

Triple Fresh, yapısında bulunan özel formülasyonlu metal kompleks sayesinde katalizör* görevi üstlenir ve formaldehit**, amonyak***, asetik asit**** ve nikotin gibi koku veren zehirli gaz gruplarını parçalayarak havayı temizler. Koku gidermede bugüne kadar geliştirilmiş ürünlerin aksine kokuyu maskelemeden ve hapsetmeden kesin çözüm sunan Triple Fresh, kötü kokuları katalizör etkisiyle parçalayarak ortamın havasına ferahlık kazandırır. Bu teknoloji sayesinde uyku ortamındaki havanın temizlenip yenilenmesini sağlar ve temizlenen hava uyku kalitesini maksimuma taşır.

* Reaksiyonun hızlanmasını sağlar ve reaksiyon sonucunda yapısında herhangi bir bozulma olmaz.
** Renksiz ve kokusuz bir gazdır. Oda ortamında belirli bir değerin üzerinde bulunursa sağlık açısından risk oluşturur. Avrupa’da yapılan araştırmalarda evlerin %8’inde havadaki Formaldehit miktarı Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından belirlenen sağlık sınırlarının üzerinde çıkmıştır. Bu oran yeni evlerde %15’e kadar çıkmaktadır.
*** Çok keskin kokulu, renksiz bir gazdır. Fazla miktarda solunduğunda insan sağlığı için zararlı etkiler gösterir.
**** Sigaranın yapısında 4000’den fazla kimyasal madde bulunur. Asetik asit, sigaranın yapısında en çok bulunan ve en zararlı olan maddelerden biridir.

Havayı Kirleten Maddeler Her Yerde! Peki Çözüm Nerede?
Hava…
Tüm canlılara yaşam veren en önemli element… Yaşamak için açık ve kapalı alanlarda günde ortalama 23.000 kez soluduğumuz havanın temiz ve kaliteli olması sağlıklı bir yaşamı da beraberinde getirir. Peki soluduğumuz havanın temizliğinden nasıl emin olabiliriz?

Kapalı alanların havası ne kadar temiz olursa olsun, açık alanların havasından 2 ile 5 kat daha kirlidir. Hatta bu oran bazen 100 kata kadar da çıkabilmektedir. Kapalı bir ortamın havasında sigara dumanı, virüs, bakteri, akar ve toz gibi 2.000`den fazla canlı ve cansız madde bulunur. Bunların yanı sıra mobilya, halı, bilgisayar, klima, kozmetik ürünleri ve temizlik malzemeleri zehirli gaz ve kötü koku saçarak ortamdaki havanın sağlığımızı tehdit etmesine neden olur.

Özellikle vücudun en savunmasız olduğu uyku anında bu tehdit daha da artar. Geliştirdiği yenilikçi uyku teknolojileriyle uyku kalitesini maksimuma taşımak için durmadan çalışan Boyteks bu tehditleri yok etmek için bulduğu çözüme “Triple Fresh” adını verdi.

Triple Fresh Nasıl Çalışır?

Yenilikleriyle sektörüne yön veren, Dünya’nın en büyük yatak kumaşı üreticisi Boyteks’in uyku teknolojisine sunduğu Triple Fresh yatak kumaşı bulunduğu her ortamda etkisini gösterir. Triple Fresh’in yapısında bulunan özel formülasyonlu metal kompleks 3’lü katalizör etkisi gösterir. Bu etki sayesinde zehirli gaz grupları ile reaksiyona girerek bu gazları zararsız hale getirir. Triple Fresh’in sahip olduğu 3’lü katalizör etki bu reaksiyonun daha hızlı ve sonsuz bir biçimde gerçekleşmesini sağlar.

Özellikler

Boyteks’e Özel

Çevre Dostu

Ferahlık

Koku Giderme

Tahriş Etmez

Test Raporları

Yıkanabilir