NE ARAMIŞTINIZ?

Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Avantajlar

  • Negatif iyonlar yayar.
  • Uyku kalitesinin artmasına yardımcı olur.
  • Oksijen alımının kolaylaşmasına yardımcı olur.
  • Yorgunluğun üstesinden gelmeye yardımcı olur.
  • Güne zinde başlamınıza yardımcı olur.

Filozofi

Doğadan Gelen Negatif İyon Teknolojisi

Oksijen Terapisi

Şelaleler, ormanlar, dağlar. Doğada insanların kendilerini en iyi hissettikleri yerler neden böyle yerlerdir diye düşündünüz mü hiç? Şelalelerden dökülen sular, okyanustaki dalgalar, bitkilerin fotosentezi, fırtına ve rüzgâr gibi olaylar atmosferde doğal olarak negatif iyon üretilmesini ve hava kalitesinin yükselmesini sağlar. Negatif iyonlar, havada dolaşan bakteri, sigara dumanı, kir ve karbondioksit gibi zararlı partikülleri havada asılı kalamayacak kadar ağırlaştırarak zemine çökmelerini sağlar, temizlenen havanın kalitesi artar. Bu yüzden insanlar böyle yerlerde bulunduktan sonra sabahları kendilerini daha zinde hissederler. Yapılan ölçümler neticesinde, Niagara Şelalesi çevresindeki negatif iyon sayısının 100.000 adet/cm3 değerinin üzerine çıktığı tespit edilmiştir. Yani Niagara Şelalesi, Dünya’nın en çok negatif iyon üretildiği doğal bir ortamdır.

Doğadaki negatif iyon yoğunlukları:

Şelaleler: 50.000 iyon/cm3
Dağlar: 8.000 iyon/cm3
Denizler: 4.000 iyon/cm3
Ormanlar: 3.000 iyon/cm3
Şehir merkezleri: 200 iyon/cm3
Konutlar: 20 iyon/cm3

İşte böyle doğal olaydan ilham alarak şelale, orman ve dağların ferahlığını OxygenPlus ile uyku konforuna, aynı zamanda da yataklarınıza getiriyoruz.

OxygenPlus Nasıl Çalışır?

Soluduğumuz hava hem negatif, hem de pozitif elektrik yüklü molekülleri yani iyonları bir arada içermektedir. Havada dolaşan zararlı partiküller pozitif yüklüdürler. Negatif yüklü iyonlar havadaki pozitif yüklü bu zararlı partiküllerle birleşerek bir araya toplanır. Bir araya toplanan zararlı partiküller, havada asılı kalamayacak kadar ağırlaşır ve zemine çökerek soluduğumuz havadan uzaklaştırılırlar.

Bu doğal reaksiyonun uykuya olan etkisini görmek için yapılan araştırmalar, negatif iyonların teneffüs edilen havayı iyonize edip temizlediğini kanıtlamıştır.

Uyku ortamında negatif iyon salımını sağlayıp zararlı partikülleri ortadan kaldıran OxygenPius yatak kumaşı böylelikle soluduğumuz havanın  kalitesini yükseltiyor.

NEGATİF İYON

Rahat soluk alış verişi.
Alerjik reaksiyonlarda azalma.
Baş ağrısı yapmaz.
Yorgunluğun çabuk geçmesi.

POZİTİF İYON

Solunum kalitesinde düşüş.
Alerji şiddetinde artış.
Özellikle uykudan sonra baş ağrısı yapabilir.
Uzun süren yorgunluk hissi.

Soluduğumuz havadaki partiküller;

  • Biyolojik : Bakteri, virüs, küf, mantar, polen, akar, vs….
  • Kimyasal: Sigara dumanı, zararlı gazlar, ağır metaller vs…

Çözüm ise Boyteks OxygenPlus yatak kumaşını kullanmaktır…

Özellikler

Negatif İyon Teknolojisi

Sertifika

Test Raporları

Yıkanabilir

Zindelik