NE ARAMIŞTINIZ?

Umorfil® Beauty Fiber®

Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Avantajlar

  • Doğal yapısıyla cilt dostudur.
  • İpeksi bir dokunuş yaratır.
  • Nem kontrolüne yardımcı olur.
  • Termal dengeleme sağlar.
  • Kötü kokuları ortadan kaldırır.
  • Yıkamayla beraber özelliklerini kaybetmez.

Video

Filozofi

Cildinizi Koruyabiliyor Musunuz?

Hava kirliliğinden kötü yeme alışkanlıklarına kadar pek çok faktörün cilt üzerinde olumsuz bir etkisi vardır. Bu durum cildin temas ettiği yüzeyleri ve özellikle tekstilde kullanılan malzemeleri daha önemli hale getirmiştir.

Günlük yaşamdaki koşullardan etkilenen hassas cilt, özel bakım ve korumaya ihtiyaç duyar. Bu amaçla geliştirilen UMORFIL® Beauty Fiber®, doğal içeriklerden üretilen bir elyaftır. Nemlendirici özelliği yumuşaklık hissini bir adım daha ileriye taşır. Boyteks’in tekstil dünyasında sunmuş olduğu ürün sadece çevre dostu değil aynı zamanda cilt dostu bir üründür. İpeksi özelliğe sahip UMORFIL® Beauty Fiber®, yün gibi üstün nem yönetimine de sahiptir.

Güzellik Uykusu

Kişisel bakımın çeşitli yöntemleri vardır ve farklı şekillerde uygulanabilmektedir. Şimdi başka bir seçeneğiniz daha var ve tek yapmanız gereken uyumak. Bu güzellik uykusu, Boyteks’in İnovasyon Dünyası’nda gerçekleşiyor.

Teknolojinin En Güzel Formu

Boyteks Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen UMORFIL® Beauty Fiber® bir çok farklı özelliği bir araya getiriyor. UMORFIL® Beauty Fiber® yatak kumaşı uyku sırasında uyku kalitesini maksimum seviyeye taşır. Sahip olduğu üstün nem yönetimi ve ipeksi dokunuşu ile cildinizi güzelleştirmeye de yardımcı olur.

Mükemmel ve Pürüzsüz Bir Dokunuş

UMORFIL® Beauty Fiber®’in biyolojik yapısı hem vücudunuzla hem de doğayla uyumludur. Üstün nem yönetimine sahip UMORFIL® Beauty Fiber® kolajen içeriği ile daha pürüzsüz ve daha elastik bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Özellikler

Üstün Nem Yönetimi

Çevre Dostu

Cilt Dostu

İpeksi Dokunuş

Biyo Teknoloji

Boyteks’e Özel

Çevre Dostu

Doğal

Isı Düzenleyici

Kalıcı Özellik

Koku Giderme

Tahriş Etmez

Test Raporları

Yıkanabilir