NE ARAMIŞTINIZ?

Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Avantajlar

  • Sizi serin tutarken rahat ettirir
  • Artan vücut sıcaklığı ile birlikte soğutma fonksiyonu etkinleştirilir ve sizi serinlettikten sonra devre dışı kalır
  • İyileştirilmiş performans ve termal rahatlık
  • Olağanüstü etkinlik ve dayanıklılık
  • Cilt dostu

Filozofi

En İdeal Soğutma Performansı Sizinle Birlikte 

Smart Temp yatak kumaşı, uyku esnasında meydana gelen sıcaklık değişimlerine yanıt verir ve termal rahatınız için neme göre yanıtını ayarlar. 

UYARLANABİLİR TERMAL KONTROL 

Cildiniz dış dünya ile aranızda arayüz olarak görev görür. Vücutlarımız cildimiz aracılığıyla nemin buharlaşmasını düzenleyerek termal rahatlık ve soğutma işlevini kontrol eder. Düzenlenmiş vücut sıcaklığı, sağlık ve rahatlığın vazgeçilmez bir unsurudur. İnsan vücudu, buharlaşma yoluyla soğutma mekanizması işlevi gören ter üreterek aşırı ısınmayı önlemek üzere harekete geçer. Boyteks’in Smart Temp yatak kumaşı, yatağa vücut ısınıza dinamik olarak yanıt verme kabiliyetini sunan İsviçreli bir tekstil teknolojisi olan HeiQ Smart Temp ile donatılmıştır. Smart Temp yatak kumaşı değişen sıcaklığa yanıt vererek neme göre yanıtını düzenler. En rahatsız koşullarda bile hayatınızı daha serin bir hale getirmek için size serin ve rahat bir uyku sunar. 

SMART TEMP NASIL ÇALIŞIR? 

Smart Temp yatak kumaşı uyku esnasında sizi serin tutar. Termal teknolojisi sayesinde, Smart Temp yatak kumaşı rahatlığı arttırırken cildinizin doğal nem dengesini tamamlar ve termal soğutmayı düzenler. Soğutma teknolojisi kendi vücut sıcaklığımız tarafından etkinleştirilir ve soğutma işlevi tamamlandığında devre dışı kalır.

Özellikler

Boyteks’e Özel

Hava Geçirgenliği

Hızlı Kuruma

Konforlu

Yıkanabilir

Test Raporları

Serin

Termal Düzenleme