NE ARAMIŞTINIZ?

Olivoil
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Avantajlar

  • Olivoil kumaşına mikrokapsül teknolojisi ile aplike edilen zeytinyağının mükemmel yumuşatma ve nemlendirme kapasitesi sayesinde uyku esnasında cildin tazelenmesine katkı sağlar.
  • Cildi yumuşatır ve cilde esnek bir görünüm verir.
  • Uyku sırasında ısıl konfor ortamı oluşturur.
  • Anti-oksidant özellik taşır.
  • Anti-aging özelliğe sahiptir.
  • Yumuşak tuşelidir.

Filozofi

Doğanın Saflığını Yatağınızda Hissedin!

Doğadan Gelen Sağlık

Yenilikçi uyku teknolojilerinin markası Boyteks, şimdi de doğanın bir başka mucizesinden ilham alıyor. Servetin, şöhretin ve barışın sembolünden…  Tarihin eski dönemlerinde birçok efsaneye konu olan bir ağaçtan... Zeytin ağacından ilham alarak uyku teknolojisini yepyeni bir mucizeyle buluşturuyor. Bu mucizenin adı, Olivoil! tüm dünyada sağlıklı beslenmenin vazgeçilmez besinlerinden biri olarak kabul edilen ve bütün organlar için yararlı olduğu bilinen zeytinyağı, doğanın en etkili ilaçlarından biridir. Zeytinyağı içerdiği E, A, D ve K vitaminleri sayesinde hücreleri yenileyip, doku ve organların yaşlanmasını da geciktirmektedir. İşte Olivoil’i geliştirirken Boyteks’e ilham veren zeytinyağının bu mucizevi özelliği idi. Zamanın cildinizde meydana getirdiği yaşlanma etkilerini minimuma indirmek ve zamana meydan okumak.

Olivoil Mikrokapsül Teknolojisi

Mikrokapsül teknolojisi sayesinde zeytinyağının tüm gençleştirici etkilerini kazanan bir yatak kumaşı olan Olivoil uyku sırasında cildin nem dengesinin sağlanmasına yardımcı olurken cilde de mükemmel bir yumuşaklık ve kusursuz bir güzellik kazandırmaya yardımcı olur. Üstelik bu kumaş olağanüstü yumuşak tuşesi sayesinde kullanıcılarına ayrıcalık sunuyor.

Özellikler

Doğal

Boyteks’e Özel

Mikrokapsül

Mükemmel Dokunuş