NE ARAMIŞTINIZ?

Healthguard™
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Avantajlar

  • Toz akarları tarafından istilayı önler.
  • Toz akarı mikrobik besin kaynaklarının (mayalar, küfler ve bakteriler gibi) etrafa bulaşmalarını önleyerek onları yok eder ve uzun süreli koruma sağlar.
  • Uzun süreli bakteriyel koruma sağlar.
  • Hiçbir ağır metal veya zararlı kimyasal içermez.
  • Uçucu organik bileşikleri açığa vurmaz.
  • Cildi tahriş etmez ve hassas ciltler için uygundur.
  • Yıkamaya dayanıklıdır.

Filozofi

Sağlıklı Uyku & Sağlıklı Yaşam

Bakteri ve Toz Akarına Karşı Uzun Süreli Koruma

Pek çoğumuzun astım, alerji, egzama, sinüzit, sedef hastalığı, burun iltihabı, anfizem (akciğer şişkinliği) ve bronşit gibi rahatsızlıkları vardır. Araştırmalara göre, bu rahatsızlıkların sayısı gitgide artmaktadır. Bir araştırmaya göre geçtiğimiz yıl astım atağı geçiren çocukların sayısının daha önceki yıllara göre hemen hemen üç kat daha fazla olduğu tespit edilmiştir. İnsanlar hayatlarının üçte birini yatakta geçirirler ve korumasız yatakların içerisinde gelişip çoğalan toz akarı, alerjenler, küf, pas, mantar ve bakteriler gibi zararlı mikroskopik partikülleri sürekli olarak solurlar.

Bir yatak ortalama olarak 10 milyon kadar çok toz akarı içermektedir. Yatağımızın içerisindeki toz akarı alerjenleri, astım ataklarının ve birçok alerjik reaksiyonların asıl tetikleyicisi olarak belirtilmiştir. Boyteks HealthGuard™ yatak kumaşı siz ile yatağınız arasına koruyucu bariyer olarak yerleşir. HealthGuard™ hem yataktan uyuduğunuz yüzeye hem de uyuduğunuz yüzeyden yatağa mikroskopik partiküllerin geçisini önler. Aynı zamanda toz akarlarının, alerjenlerin, küfün, pasın, mantarların ve bakterilerin gelişip çoğalmasını önleyerek onları yok eder.

Özellikler

Anti Bakteriyel

Anti-Akar

Anti-Mantar

Hijyenik

Küf Önleyici

Test Raporları

Yıkanabilir