NE ARAMIŞTINIZ?

Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Avantajlar

  • Negatif enerji ve statik elektriğin vücuttan uzaklaşmasına yardımcı olur.
  • Üstün iletkenlik sayesinde vücuttaki stres ve yorgunluğun en düşük seviyeye inmesine yardımcı olur.
  • Yüksek teknolojiye sahip iplikten üretilmiştir.
  • Geleceğin teknolojisidir.

Video

Filozofi

Bu Teknolojide Strese Yer Yok!

Yaşamımızın birçok farklı alanında çeşitli nedenlerden dolayı yaşadığımız stres vücut üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir. Stres, yaşam kalitemizi bozar ve verimliliğimizi azaltır. Vücuttaki stres birikimi zamanla artar ve ondan kurtulmak için çok fazla da zamanımız yoktur.

Uyku Esnasında Rahatlamak Mümkün

Uyku günün stresine karşı bir yenilenme dönemidir. Bu durum yalnızca doğru uyku koşullarına sahip olduğumuzda geçerlidir. Graphene, yatak teknolojisinin yenilikçi ürünü olup, iyi bir uyku için gerekli koşullara sahip olmanızı sağlar.

Geleceğin Malzemesi Şimdi Yatak Kumaşlarında

Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeler ve değişen yaşam tarzları yeni materyallere olan ihtiyacı her geçen gün artırıyor. Konfor artık farklı şekilde tanımlanıyor. Ömrümüzün üçte birini geçirdiğimiz uyku ortamı içinde insanlar artık yaşam kalitesini artıracak faydalar bekliyor. Yeni nesil teknoloji Graphene sahip olduğu anti-statik özellikleri yatağınıza taşıyor.

Graphene Teknolojisi

İçerisinde bulunduğumuz yeni çağ, bir inovasyon çağıdır. İnovasyon, moleküler düzeyde benzersiz yapılar yaratır. Dünya yeni malzemeler ve teknolojilerle tanışıyor. İnsan saçından 1 milyon kat daha ince olan bir bu malzeme, yüksek iletkenlik formuna sahip olan ürünlere şaşırtıcı özellikler katabilir.

  • Ultra hafif ama son derece serttir.
  • Çelikten 200 kat daha güçlüdür, ancak son derece esnektir.
  • Şeffaf olmanın yanı sıra mümkün olan en ince malzemedir.
  • Mükemmel bir iletken ve mükemmel bir bariyer görevi görebilir.

Graphene Nedir?

Graphene, yeni nesil materyal olarak tanımlanıyor ve günümüzde birçok sektörde çığır açan işlerin temelini oluşturmaktadır. Bu malzeme, su geçirmezlikten esnekliğe kadar pek çok farklı alanda, ileri teknoloji ile üretilen elektronik cihazlarda yüksek verimlilik sağlar. Boyteks Ar-Ge ekibi ile Graphene, “Smart Tekstil” adı verilen tekstil alanında da önemli bir yere sahip olmaya başlamıştır. Graphene ile yapılan iplikler artık Boyteks yatak kumaşlarına sihirli bir güç katıyor.

Rahat Bir Uyku

Graphen sahip olduğu yüksek iletkenlik özelliği ile, statik elektrik ve bununla ilgili olumsuzluklardan kurtulmaya yardımcı olur. Graphen sahip olduğu tüm özelliklerin yanı sıra anti-statik etkisi ile de uyku sırasında doğabilecek olumsuz etkilere karşı vücudumuzu korumaya yardımcı olur.

Özellikler

Geleceğin Teknolojisi

Anti-Stres

Anti-Statik

Konfor

Test Raporları