NE ARAMIŞTINIZ?

Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Avantajlar

  • Uyku esnasında yaşanan burun tıkanıklığının giderilmesine yardımcı olur.
  • Burun tıkanıklığı sonucu sağlıksız uykuya bağlı olarak gelişebilen yorgun uyanma ve gün boyunca yaşanan yorgunluk, uyku hali ve konsantrasyon eksikliği gibi olumsuzlukları ortadan kaldırır.
  • Ferah bir uyku ortamı sağlar.
  • Uyku süresince etkilidir ve ekstra bir uygulama gerektirmez.

Sağlıklı Solunum, Deliksiz Uyku

Sağlıklı bir solunum için burundan nefes almak esastır. Solunumun devamlılığı için burun fonksiyonlarının normal olması oldukça önemlidir. Burun, nefes alıp verme fonksiyonu yanında, solunan havanın nemlendirilmesi, ısıtılması ve koku alma dolayısı ile tat alma fonksiyonlarıyla da hayati önem taşır.

Hava kirliliği ve soğuk hava gibi etkenler burun tıkanıklığını ve beraberinde gelişen olumsuzlukları artırmaktadır. Burun tıkanıklığı ise hayat kalitesini bozan önemli etkenlerden biridir.

Breathe Easy İle Derin Bir Nefes Alın!

Uyku esnasında burundan rahat nefes alamamak, ağzı açık uyuma, yorgun uyanma, konsantrasyon eksikliği, baş ağrısı ve kronik yorgunluk gibi pek çok olumsuzluğa sebep olur.

Odanın sürekli nemli kalmasını sağlamak, yatarken başı normalden yüksekte tutmak, uyku öncesi tuzlu su ile burnu temizlemek, yastığa ve giysilerin yakasına bitkisel ürünler damlatmak, göğüs bölgesine ve sırta sürülen ürünler kullanmak uyku esnasında burun tıkanıklığını azaltmak için bugüne kadar kullanılan geleneksel yöntemlerden bazılarıdır.

Artık tüm bu sorunların giderilmesi için yepyeni bir çözüm var. Boyteks Ar-Ge ekibinin çalışmalarıyla hayata geçirilen Breathe Easy yatak kumaşı, sahip olduğu inovatif teknolojiyle iyi bir uykunun ve sağlıklı yaşamın yeni destekçisi.

Breathe Easy Yatak Kumaşı Nasıl Çalışır?

Boyteks tarafından geliştirilen Breathe Easy yatak kumaşı, uyku sırasında yaşanan tüm bu sorunların giderilmesi için yepyeni bir alternatif. Breathe Easy, kumaş yapısında barındırdığı mikro kapsül teknolojisiyle sağlıklı bir solunum ve kusursuz bir uyku deneyimi sunuyor. Uyku esnasında harekete geçen mikro kapsüllerden salınan doğal okaliptüs ve mentol aroması, yaşanan burun tıkanıklığının ve sebep olduğu olumsuzlukların azaltılmasına yardımcı oluyor.

Özellikler

Boyteks’e Özel

Doğal

Ferahlık

Konfor

Mikrokapsül

Tahriş Etmez

Test Raporları