NE ARAMIŞTINIZ?

Trend

Trend ve moda belirli bir zaman içerisinde insanların kullanım veya stile hakim olma isteğini belirlerken; bu kavramları toplumların, geleneklerin, olayların ve teknolojinin yansıdığı büyülü bir ayna olarak görmek olası.

2018-2019 trendlerinde de büyüsüne kendinizi bırakıp yansımaları seyredeceğiniz, ortak bir duygu platformu kurarak; doğu-batı, gerçek-sanal, şu an-geçmiş fark etmeksizin kendinize ait bir şeyler bulacağınız çokça etken var.

Yeni trendlerle yepyeni bir dünyada hislerinizin, yaratıcılığınızın, duygularınızın ön plana çıkmasına izin verin.

Boyteks Trend

Akıllı Sarı

Tek bir ton sarıdan değil; altın sarısından, hardaldan, zeytin yağı sarısından ve güneşin parlaklığından bahsediyoruz. Zaman, sarıyı deliliğin renginden çıkarıp teknolojinin, değişimin ve dinamizmin rengi yaptı. Bu denli hareketli bir çağda ise sarı, yeni jenerasyonun rengi oldu.

 

Yeşil Tasarım

Yeşilden bahsederken bu sefer bir renge değinmiyoruz, sürdürülebilir malzemelerden oluşan tasarım ürünlerinden bahsediyoruz. Artık geri dönüştürülebilir ya da doğada çözünen ürünler, duyarlı tüketicilerin dikkatini daha çok çekiyor ve birçok büyük marka, pazardaki bu açığı şık tasarım öğeleriyle doldurmaya eskisine nazaran daha hızlı bir şekilde devam ediyor.

Boyteks Trend
 
Boyteks Trend

Uyumsuzluğun Mükemmel Uyumu

Asimetrik tasarımlar, sivri ve yuvarlak hatların aynı anda kullanımı, zikzaklar, birbirine aykırı malzemeler... Punk akımından yükselen bu tasarım değerleri bu yıl kendine yeni bir yer açıyor.

 

Vintage

Tuğla duvarlar, eskitilmiş yüzeyler, eski objeler... Vintage akımının popülerliği hiçbir zaman son bulmayacak gibi görünüyor. Endüstriyel şıklığın bu kadar revaçta olduğu bir dönemde vintage akımının da popülerleşmesi, belki de insanların iş hayatından ve gri ofis ortamlarından kaçışları için ortak noktaları.

Boyteks Trend