• Trend ve moda belirli bir zaman içerisinde insanların kullanım veya stile hakim olma isteğini belirlerken; toplumların, geleneklerin, olayların ve teknolojinin yansıdığı büyülü bir ayna olarak görmek olası.
  Aynaya yansıyanlar… Her bakış ve hayal farklıysa eğer, 2017-2018 trendlerinin büyüsüne kendimizi bırakıp yansımaları seyretmek, ortak bir duygu platformu kurarak doğu batı, gerçek sanal, şu an geçmiş fark etmeksizin, tüm insanların kendine ait bir şeyler bulması ortak algı. Duygular tüketime yön verirken, dijital bir dünyada hislerinizin, yaratıcılığınızın, duygularınızın ön plana çıkmasına izin verin.
 • Beyazın harikalar diyarı

  Biçim, kıvrım ve yaratıcılık oyunları üzerine kurulmuş, sıra dışı, arındırılmış bir görünüm. Bağımsız tüm bu halleri düşleyenler için beyazın muhteşem kaçamakları. Abartıdan uzak durmak ve yalın kalmak. Az ve yalın olanla yaşama sanatı. Daha dingin, daha özgür ve hafif hissetmek için kucaklayıcı bİr başka alem. Güzelliği detaylarda gizleyebilmeyi başarmak ve az ile öne çıkabilmek… Doğru olan, tam olarak bunu yansıtmak.

 • TEKRAR SİYAH VE GRİ

  Trend, karanlıktan önceki Işık gibi kucaklamakta. Sakin bir renk skalası ve arındırılmış bir görünüm. Gece Işığı tonları, lekeli soğuk griler, gri ana tonu ve alt tonları, metalin tonlarıyla daha modern bir görünüm sağlarken, sürdürülebilirlik araştırmaya devam edilen bir etki. Desen aşımına izin vermeden, her türlü desenin bulunduğu sezonda renklerle buluşmasında kumaşların masallarına dokunmak, romantik yanlarını anlamak hiç zor değil.

 • UNUTULMAYAN

  Lokal ve yerel eğilimlerin artmasıyla insanlar artık doğduğu yeri değil, yaşadığı yerleri benimsemiş olsalar da geçmişin izlerinden de vazgeçemiyorlar. Unutulmayan izler var hep anılarımızda. insanların kendine ait bir şeyler bulması istenirken algılar hep yenilikçI. Tarihin otantik alt benliği hep içinde saklı. Modern yaklaşım ile eskiye bağlantı kuruluyor.

 • ORGANİK MODERNLİK

  Sanal ve gerçek arasındaki kavşakta duran stil, gösteriş ve sadelik sunarken; teknolojik değIşimler dünyayı farklı görmeyi sağlıyor. Daha önce olmadığı kadar modern çizgilere dokunulan, nötr tonların harmanlanmasıyla gün yüzüne çıkan, sınırlarımızın Içinde yapmak istediklerimize karar vermek Için gereken nefes. Nerede durmak istediğin sana bağlı.

 • EFSANE OKYANUS

  Denizden ve gökyüzünden rol çalan kompozisyon.
  Her coğrafyanın sihrine bürünebilen, her yaşa kolaylıkla adapte olan, yaşam kaynağını gücünün etkisine bırakırken hayat ve enerjisinden uzaklaşmayan bir derinlik. Okyanus yaşamı. Mekanlara yansıttığı ferahlatıcı etkiyle, su yeşilinden koyu laciverte doğru derinleşen, trendin baş tacı olan derin mavi. Kendimizi onun gücünün etkisine bırakıyoruz ve kuralları kaldırıyoruz.

 • HAYAL ÖTESİ BAHÇELER

  Doğayla flörtleşen yaşam mizansenleri, floral karmayı da davet ediyor yanıbaşımıza. Yaşam, enerji ve olağan renkleriyle yenilenirken; mutluluk kendiliğinden artıyor. Yayılan bu değIşim enerjisine kapılmamak elde değil. Ilhamını direkt doğadan alıyor. Şehirli insan kabuğundan sıyrılıp özlemini duyduğumuz kir yaşamına bir adım daha yakınız artık.
  Bu hayattaki kodlar; ham, kusurlu ve natürelliğI çağrıştıran ayrıntılarda gizli.

 • KOZMİK DALGA

  Gizem ve evrensellik…
  İki önemli kelime. Fütüristik çizgilerle geleceğe ışınlanan olağanüstü bir yolculuktaki bu hareket alanı artık daha serbest. Tasarımlar daha nötr, hacimli, detaylara rağmen temiz bir Stil ile karşımızda.
  Evrensellik ve açık alan arayışındakiler İçin harmanlanan bir başlık gibi. Minimal ve maksimal stiller, yeni çağ teknolojileriyle yan yana kullanılıyor.