MAGNEREST

Uykunun Yörüngesi

Magnerest yatak kuması size bilimsel olarak test edilmis ve onaylanmıs bir manyetik terapi sunar. Daha iyi uyku için melatonin hormonunu artırmaya yardımcı olur. Konfor, Magnerest’in çevresinde döner.

 

Manyetik Alan Eksikliginden Olumsuz Etkilenmeyin

Teknolojinin ve yeni yaşam stillerinin etkisinde kalan dünya hızla degişiyor. Zamanın ruhunu okumak ve hayatın ritmini yakalamak isterken vücudumuz her zamankinden daha fazla yoruluyor ve bu durumdan uyku düzenimiz olumsuz etkileniyor.

Uzayda dünyamızı çevreleyen bir manyetik alanın varlıgı, tıpkı yer çekimi gibi kanıtlanmış bir bilimsel gerçek. Pusulaların farklı yerlerde aynı yönü göstermesi de yerküreden gökyüzüne kadar devam eden bu manyetik alanının varlıgını gösteren kanıtlardan sadece biri. Canlı ya da cansız tüm varlıklar kendi manyetik alanlarına sahip ve her şey kendi manyetik alanıyla birlikte “Manyetosfer” adındaki bu manyetik alanının etkisi altında. Ve bu manyetik alanın etkisi azalıyor.

Manyetik alan eksikliginin olumsuz etkilerini azaltmak için Boyteks tarafından geliştirilen Magnerest yatak kumaşıyla, manyetik alan eksikliginden daha az etkilenmek ve uyku sırasında kazandıgınız enerjiyle yaşamınızı daha verimli kılmak mümkün.

 

Magnerest’le Uyku Boyunca Manyetik Terapi

Insan vücudundaki manyetik alan, biyoelektrik yüklerinin hareketinden meydana gelir. Insanlar kendi manyetik alanları yanında dogal olarak yaşadıkları çevrenin de manyetik alanının etkisi altındadır ve insan vücudu yeryüzünün manyetik alanı ile uyum içinde hareket eder.

Fakat bu uyum çeşitli nedenlerden dolayı bozulabilir. “Manyetik Alan Eksikligi” olarak adlandırılan bu durum üzerine birçok bilimsel çalışma yapılmıştır.

Yapılan çalışmaların en çok bilinenlerinden biri, Japon hekim Prof. Dr. Nakagawa’nın* 10 binden fazla hasta üzerinde gerçekleştirdigi çalışmadır. Bu çalışma sonucunda Nakagawa, ortaya çıkan pek çok sorunun kaynağı olarak insan organizmasını çevreleyen bu manyetik alanın aşırı zayıf olmasını göstermişştir.

Iki kez Nobel ödülü almış olan Amerikalı Linus C. Pauling** ise kanda bulunan demir içerikli hemoglobinin manyetik özellikler taşıdıgını kanıtlamıştır. Manyetik alanların etkisi sonucunda kan dolaşımı hızı artmaktadır. Böylece hücre yapılarına daha fazla oksijen ve besin nakli sağlanmaktadır.

Boyteks, günümüz dünyasındaki manyetik alan azalmasından kaynaklanan olumsuzlukların giderilmesine yardımcı olmak için Magnerest yatak kumaşını geliştirdi. Uyku hormonu olarak da adlandırılan melatonin hormonu, manyetik alandan direkt olarak etkilenmektedir. Iyi ve saglıklı bir uyku için melatonin hormonunun ve manyetik alanın belirli bir seviyede olması gerekir. Magnerest yatak kumaşının oluşturdugu manyetik alan ile uyku süresince manyetik etki saglanarak melatonin hormonu artırılır. Uyku boyunca süren bu manyetik terapi, kortizol (stres) hormonunu azaltmaya ve agrıların dindirilmesine yardımcı olur. Bu sayede uyku kalitesi desteklenir ve daha zinde olarak uyanmaya katkı saglanır.

 

Magnerest Teknolojisi

Boyteks tarafından geliştirilen Magnerest yatak kumaşının oluşturdugu manyetik alan dalgalar halinde vücudu etkiler.
Magnerest yatak kumaşının olumlu etkileri bagımsız laboratuvarlar tarafından test edilmiştir. Test sonuçlarına göre melatonin hormonunu artırdıgı ve uyku kalitesini destekledigi görülmüştür.

Sağlık

Manyetik

Boyteks'e Özel

Kalıcı Özellik

Tahriş Etmez

Test Raporları

Yıkanabilir

  • Kalıcı manyetik özellige sahiptir
  • Alternatif bir terapi yöntemidir
  • Melatonin (uyku) hormonunu destekler
  • Kortizol (stres) hormonunun azalmasına yardımcı olur
  • Derin uyku süresini artırmaya yardımcı olur
  • Uykuya dalma süresini kısaltır
  • Eklem ve kas agrılarının hafiflemesine yardımcı olur
  • Güne enerjik balamaya katkı saglar
  • Yıkanabilir özelliktedir
Lama Sergi Enstrümanı

Lama Sergi Enstrümanı

Animasyon

Animasyon

Broşür

Broşür

Etiket

Etiket

Poster

Poster

Roll Up

Roll Up