Healthguard™

Sağlıklı Uyku & Sağlıklı Yaşam

Bakteri ve toz akarına karşı uzun sureli koruma

Pek çoğumuzun astım, alerji, egzama, sinüzit, sedef hastalığı, burun iltihabı, anfizem (akciğer şişkinliği) ve bronşit gibi rahatsızlıkları vardır. Araştırmalara göre, bu rahatsızlıkların sayısı gitgide artmaktadır.Bir araştırmaya göre,  geçtiğimiz yıl astım atağı geçiren çocukların sayısının, daha önceki yılları göre hemen hemen  üç kat  daha fazla olduğu  tespit edilmiştir.İnsanlar hayatlarının üçte birini yatakta geçirirler ve korumasız yatakların içerisinde gelişip çoğalan toz akarı, alerjenler, küf, pas, mantar ve bakteriler gibi zararlı mikroskopik partikülleri sürekli olarak solurlar.

Bir yatak ortalama olarak 10 milyon kadar çok toz akarı içermektedir. Yatağımızın içerisindeki toz akarı alerjenleri, astım ataklarının ve birçok alerjik reaksiyonların asıl tetikleyicisi olarak belirtilmiştir. Boyteks HealthGuard™ yatak kumaşı siz ile yatağınız arasında koruyucu bariyer olarak yerleşir. HealthGuard™ hem yataktan uyuduğunuz yüzeye hem de uyuduğunuz yüzeyden yatağa mikroskopik partiküllerin geçisini önler. Aynı zamanda toz akarlarının, alerjenlerin, küfün, pasın, mantarların ve bakterilerin gelişip çoğalmasını önleyerek onları yok eder.

HealthGuard™  yatak kumaşının faydaları

• Prevents infestation by dust  mites.
• Toz akarı mikrobik besin kaynaklarının ( mayalar, küfler ve bakteriler gibi) etrafa bulaşmalarını önleyerek onları yok eder ve uzun sureli koruma sağlar.
• Uzun süreli bakteriyel koruma sağlar.
• Hiçbir ağır metal veya zararlı kimyasal içermez.
• Uçucu organik bileşikleri açığa vurmaz.
• Cildi tahriş etmez ve hassas ciltler için uygundur..
• Yıkamaya dayanıklıdır.

Anti Bakteriyel

Anti-akar

Anti-mantar

Hijyenik

Küf Önleyici

Test Raporları

Yıkanabilir