Cooler

Serin bir nefes, derin bir uyku!

Uyku…
Sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmez ihtiyacı. Hayatımızın 1/3’ünü geçirdiğimiz uykuyu hangi şartlarda gerçekleştirdiğimiz çok önemlidir. Sağlıklı bir uyku ortamının vazgeçilmez gerekliliklerinden biri de serinliktir. Sıcak ise uykuyu kaçıran faktörlerden birisir. Çünkü sıcak uyku ortamı terlemeye ve sonrasında üşümeye yol açar. Terli halde uyumak, yatakta daha serin yerler aramak için sürekli uyanarak dönmelere neden olur. Bu da sabah, gece sanki hiç uyumamışçasına bitkin uyanmak anlamına gelir. Bu şekilde sürekli yaşanan uykusuzluk problemleri insan sağlığında ciddi sorunlar ortaya çıkarabilir.

Rahatla ve serinle!
Deliksiz biruyku her gece seninle!

Sağlıklı bir uykunun serin ortamda gerçekleşeceğini belirtenuzmanlar, derin uykunun vücut ısısının düşük olduğu durumlarda gerçekleşeceğini belirtmektedeir. Yani vücut ısısı azalınca uykuya dalma kolaylaşırken, uuyku kalitesi yükselmektedir. İşte uyku teknolojilerinin yenilikçi markası Boyteks de Cooler’ı bunun için geliştirdi.

Özel iplikleri sayesinde uyku sırasında vücuttaki yüksek ısıyı emerek vücudun serin kalmasına yardımcı olur.

Cooler, uyku sırasında terlemeyi önleyip vücut nemini dengeleyerek uyku kalitesini maksimuma taşır ve her gece deliksiz bir uykuyu mümkün kılar.

Boyteks'e Özel

Hava Geçirgenliği

Kalıcı Özellik

Konfor

Serin

Test Raporları

Yıkanabilir

• Cooler teknolojisi doğal ve sentetik elyaflara göre yüksek ısı akış kapasitesine sahiptir.
• Cooler teknolojisi serinlik hissi oluşturarak vücudun serin kalmasını sağlar. Bu sayede Cooler, uyku kalitesini maksimum seviyeye taşıyarak rahat bir uyku ortamının oluşmasına yardımcı olur.
• Serin bir uyku ortamı oluşturan Cooler, uykuya dalma süresini kısaltmaya yardımcı olur.
• Doğa dostu bir üründür.
• Serinlik verme özelliğini kaybetmez ve yıkanabilir.

Cooler teknolojisi uluslararası akredite laboratuvarlarda test edilmiş ve onaylanmıştır. Daha fazla bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Broşür

Broşür

Etiket

Etiket

Poster

Poster

Roll Up

Roll Up