BIOCARE

Elektromanyetik bariyer

Biocare  teknolojisi nedir?

Biocare kumaşları Boyteks’in yıllar süren çalışmaları sonucunda nano-teknolojik ipliklerin özel bir örgü sistemi ile dokunmasıyla elde edilmiştir. Bu şekilde elektromanyetik ekranlama özelliği kazanan Biocare kumaşlar, uyku sırasında elektromanyetik dalgaların vücutla temasını %98,5 oranında engelleyerek manyetik bariyer görevi üstlenir.

İnsan hayatının 1/3’ü uykuda geçer. Gün boyu elektromanyetik dalgalarla az ya da çok radyasyona maruz kalan insan vücudu uyanıkken kendini savunabilirken, uyku sırasında tamamen savunmasız hale geliyor. İşte Boyteks de sağlıklı ve kaliteli uyku için, radyasyona karşı çözüm olarak manyetik bariyer teknolojisini Biocare ile uykuya getiriyor!

Özel metal ipliklerden ağ yapı oluşturacak şekilde üretilen Biocare kumaşlar, iyonlaşmamış radyasyon yayan elektromanyetik dalgaları insan vücudundan %98,5 oranında uzak tutarak gece boyunca maksimum koruma sağlıyor. Böylece gün geçtikçe daha çok maruz kaldığımız elektromanyetik dalgalar Boyteks’in geliştirdği Biocare kumaşı ile etkisiz hale getiriliyor. Cep telefonları ve elektrik tranfsormatörleri gibi elektronik cihazların yaygın olarak kullanımı, iyonize olmamış elektromanyetik dalgalara günümüzde geçmişten çok daha fazla maruz kaldığımız anlamına gelmektedir. Hergün kullandığımız bu maddelerin zararlı etkileri, stresten uyku bozukluğuna ve de baş ağrısına varıncaya kadar birçok çeşitli rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Biocare’in elektromanyetik dalgaları engellediği bilimsel olarak da kanıtlanmıştır.

Anti Bakteriyel

Anti-statik

Boyteks'e Özel

Elektromanyetik Koruma

Nano Teknoloji

Test Raporları

• Uyku sırasında radyasyondan korunmaya yardımcı olur
• Anti-bakteriyel özellik taşır
• Statik elektriklenmeyi önler
• Kötü koku oluşumunu engeller
• Güne daha iyi başlamanıza yardımcı olur

Lama Sergi Enstrümanı

Lama Sergi Enstrümanı

Animasyon

Animasyon

Broşür

Broşür

Etiket

Etiket

Poster

Poster

Roll Up

Roll Up