NE ARAMIŞTINIZ?

İnovasyon

İnovasyon kelimesi anlam olarak yenilik ve yeni yöntemlerin kullanılması olarak tanımlansa da aslında onu birkaç kelime ya da cümleyle açıklamak yeterli değildir. Yeni bir şey yapmak…

Ama Nasıl?

Hizmet verdiğimiz yatak kumaşı, döşemelik kumaş ve halı sektörlerinde daha kaliteliyi üretmeye odaklandık. Ancak bir farklılık olmalıydı yaptığımız ürünlerde. Fabrikalarımızdan çıkan her santim ürün kullanıcıların hayatlarına dokunmalıydı. Bir ürün değil bir fayda sunmalıydık tüketicilere ve son kullanıcıya bu ürünleri ulaştıracak olan üreticileri rakiplerinden bir değil, on adım ileri taşımalıydık. Kimsenin tahmin bile edemeyeceği özellikleri yataklarında, koltuklarında ve halılarında müşterilerine sunmalarını sağlamalıydık. Bu doğrultudaki yaklaşımımızla en başından, yeniden baktık dünyaya.

Tekstil Ürünleriyle Nasıl Dokunabilirdik İnsanların Hayatlarına?

Manyetik terapiden buz gibi serin sulara atlıyormuş hissi veren yatak kumaşlarına, stresin azalmasına yardımcı olan halılardan temizlenmesi çok kolay döşemelik kumaşlara kadar hayatın her anında sizlerin yanında olmayı amaçladık. Boyteks dünyasını keşfetmek ve bir tekstil ürünüyle neler yapılabileceğini görmek için inovatif ürünlerimiz sayfamıza göz atın.