NE ARAMIŞTINIZ?

Himalaya

Himalaya
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Geçmiş tarihin esrarengiz atmosferi ve modern hayatın pratik erişilebilirliği…

Klasik tasarımlar her zaman her konuda kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmüştür. Eserlerdeki ince detaylar ve bu ince detayların oluşturduğu bütündeki tamamlayıcılık klasik eserlerin güncelliğini her dönemde korumasını sağlamıştır. İnsan doğasındaki geçmişe özlem günümüz tüketim çılgınlığıyla birlikte daha da artırmış ve bu da klasik eserlerin değerine olan algıyı artırmıştır. Değişen modern hayat ve yaşamın hızlı temposu görsel eserlerin değerlendirme kriterlerini de bu hızlı yaşam temposuna uyarlamıştır. Bu bağlamda tüketiciler artık daha pratik görsel öğelere dikkatlerini yoğunlaştırmışlardır.

Boyteks Halı geçmişe olan özlem ve modern hayatın değişen bakış açısını bir arada sunmak için Himalaya koleksiyonunu hayata geçirmiştir. Himalaya koleksiyonunda yer alan desenler hem klasik eserlere atıfta bulunmakta hem de modern çizgileri gözler önüne sermektedir. Aslında birbirinden çok farklı olan iki tarzı tek bir sunumda yakalamak oldukça zor olsa da Boyteks Halı desen ekibi bu muhteşem sentezi başarıyla hayata geçirmiş ve kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Boytek Halı Himalaya koleksiyonu ile klasik ve modern desenler arasında başarılı bir köprü kurmuş ve adeta kendi tarzını yaratmıştır.

MILANO KIDS

Doğalarındaki öğrenme isteği ve ilgisi nedeniyle çocuklar her yeni şeye dokunur ve sık sık ağızlarına götürürler. Onların sağlıkları için en ufak oyuncaklara bile özen gösterirken evimizde kullandığımız eşyalara bu özeni göstermeyi de unutmamalıyız. Boyteks Halı ürettiği çocuk halılarında zengin renk seçenekleri ve çocukların dünyasına inen desenlerinin yanı sıra tozmayan, anti ajerjik özellikli ürünlerini çocuk halılarında kullanmaktadır. Çocuk halılarında desen ve halı kalitesi yanında ek olarak çocukların sağlığını daha da fazla düşünmek Boyteks Halı’nın gelecek nesillere verdiği önemin de bir göstergesidir. Bu kapsamda Ar-Ge ve ürün geliştirme süreçlerine ayrıca özen gösterilmektedir.

Çocuk halılarında desen seçimi konusunda da titiz seçimler yapan Boyteks Halı desen ekibi hem sahip oldukları çocuksu heyecanı hem de iş tecrübelerini en iyi şekilde harmanlayarak çizimlerini oluşturmaktadır. Trend renkleri de ağırlıklı kullanmakla birlikte renk seçiminde daha çok çocukların ruh dünyalarını zenginleştirecek ve güven gibi duygularını desteleyecek renkleri seçmektedir.