NE ARAMIŞTINIZ?

Cooler Carpet

Cooler Carpet
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Dokunma hissini büyük çoğunlukla ellerimizle yapıyor olsak bile aslında halılara en çok ayaklarımızla dokunuyoruz. Sadece, günün yoğun temposu bunu fark etmemizi biraz engelliyor. Birçok sinir ucunu barındıran ayaklarımız gün boyu yoğun bir tempo ile bize eşlik etmektedirler. Evimize geldiğimizde ise rahatlamak için yaptığımız ilk şey ayakkabılarımızı çıkarmaktır ve neredeyse bu, bizim için yatarak dinlenmek kadar önemlidir. Gün boyu ayakkabıların içinde yeterince hava alamamış ayaklarımız serinliğe ilk ihtiyaç duyan yerlerdir.

Bu bağlamda sıcak yaz günlerinde evimize girdiğimiz ilk anda bize eşlik edecek bir serinliği Boyteks Rugs&Carpet sunuyor. Cooler Carpet koleksiyonu yoğun bir günlük yaşam sonrası ya da serinliğe ihtiyaç duyduğunuzda halınıza ilk dokunuşunuzla birlikte serinliği sizinle buluşturup ferahlığı sunmaktadır. Serinliği hissettiğiniz ilk andan itibaren soğumaya hazırlanan vücudunuz devam eden serinleme eylemlerinize önceden hazır olduğu için daha kısa sürede soğuma eylemi gerçekleştirecek ve böylece enerji tasarrufu da sağlamış olacaksınız. Aynı zamanda sağlanan enerji tasarrufu da çevremizi korumak adına atılmış bir adım olacaktır.

Night Pixie

Gerek evlerimizde gerekse iş yerlerimizdeki en önemli aksesuarlardan biri halılarımızdır. Halılar sundukları fiziksel faydalarının yanı sıra zengin desen çeşitlilikleri, farklı renk alternatifleriyle de görsel bir ahenk yaratmaktadırlar. İnsanların sadece mutlu oldukları yerlerde daha çok vakit geçireceklerine inanan Boyteks Rugs&Carpet Ar-Ge mühendisleri bu durumu bir adım daha ileri taşıyarak var olan ahengi görsel şölene çevirmişlerdir. Çünkü Boyteks Rugs&Carpet geliştirmiş olduğu inovatif ürünlerle halılarına pozitif özelliklerle birlikte duygusal etkiyi de vermeyi amaçlıyor.