NE ARAMIŞTINIZ?

Boyteks’in Manyetik Terapi Etkili Kumaşları Yoğun İlgi Görüyor

Boyteks’in Manyetik Terapi Etkili Kumaşları Yoğun İlgi Görüyor
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

16 - 20 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen Evteks İstanbul fuarına döşemelik kumaş ürünleriyle katılımcı olan Boyteks, yeni koleksiyonlarını ziyaretçilerine sundu. Ar-Ge ürünleri, çözgülü örme ve kadife ürün gruplarındaki yenilikler dikkat çekti. Simli ve baskılı kadife kumaşların yanı sıra çözgülü örme nubuk kumaşları da mobilya üreticilerinin ilgi ve beğenisini topladı. Boyteks tarafından mobilya, ofis, bahçe ve ev tekstilinde kullanılan kumaşlara kazandırılan dekoratif, estetik ve inovatif özellikler yoğun ilgi görüyor. Yeni Ar-Ge ürünü manyetik terapi etkili Magnerest döşemelik kumaşlar ziyaretçilerin gözdesi oldu. 

Magnerest kumaşlar hakkında bilgi veren Boyteks Ar-Ge Müdürü Özkan Yıldızhan, “İnsanlar, (+) ve (-) kutupları olan bir pil gibidir. Kozmik enerjiyi ve havayı soluyarak, suyla temas ederek, gün ışığında kalarak, toprağa basarak ve topraktan gelen besinleri tüketerek alırız. Enerji akışı ne kadar fazla olursa, vücudumuz o kadar sağlam ve sağlıklı olur. Dünyanın kendine has manyetik alanı bedenimizi dengeleyen bir besleyicidir. Gün içinde güneş, su ve hava kadar manyetik enerjiyi de ihtiyacımız vardır. Günümüzde, özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların, gitgide doğal yaşamdan uzaklaşması bağışıklık sistemini zayıflatmakta ve kişinin enerji seviyesini düşürmektedir. Betonarme yapılar, araçlar, asansör gibi kapalı metal kutuların doğal manyetik alanı kestiği bir gerçek. Bu olumsuzluklar kişide doğal manyetik alan eksikliğine yol açar. Doğal manyetik alan eksikliği de kasları zayıflatır, enerji seviyemizi düşürür, kan akışını yavaşlatır, sebepsiz ağrılara, rahatsızlıklara ortam hazırlar. Günümüzde bu eksikliğin tedavisinde manyetik terapi merkezleri ve manyetik ürünler kullanılmaktadır. Boyteks Magnerest döşemelik kumaşlar ile bu terapiyi evinize getiriyoruz. Manyetik özelliğe sahip iplerle oluşturulan Magnerest kumaşlarımız, kullanıcılara adeta ev konforunda manyetik terapi sunuyor.“ dedi.

Magnerest döşemelik kumaşı rekabetin büyüyerek arttığı mobilya pazarında farklılık yaratmak isteyen mobilya üreticileri için oldukça etkili bir seçenek.